Sıkça Sorulan Sorular

Kargom ne zaman ulaşır

Zincirmoda.com’da sipariş teslim tarihi ; İstanbul ve çevresi ‘1-2 iş günü diğer illerimiz için sipariş veriliş saati uzaklık ve olıuşabilecek doğal sebeplerden dolayı ‘5-7’ iş günü olarak belirtilmiştir

Kargo ücretiniz ne kadar?

Zincirmoda.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kampanyalara göre şekillenmektedir.

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, hiçbir ek ücret ödemeden satın aldığınız ürün / ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ücret iadesi isteyen müşterilerimiz ise 7 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

    -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ve ücretsiz ulaşması için gönderinizi Aki Tekstil ( zincirmoda.com ) kargo anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden ARAS Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

    -Kapıda Ödeme işlemlerinin iadesinde faturanızın asıl nüshasında yer alan İade Formuna Banka Hesap bilgilerinizi (Hesap Sahibi adı Soyadı T.C Kimlik No ve IBAN Numarası) yazmayı unutmayınız.

    -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

İade Adresi: Altur  Mağazacılık Tekstil Elektronik İletişim San. ve Tic. Şti. -
 M.Nesih Özmen Mah. Kavaklı Sk. No:21  Güngören/İSTANBUL

İndirim Kuponlarımı nasıl kullanabilirim?

Zincirmoda.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ödeme aşamasında, ödeme bilgilerinin altında "İndirim Kuponları (Ekle)" butonu yer almaktadır. Bu butona tıklayarak kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçebilir veya eklemek istediğiniz İndirim Kodunu buraya yazarak ekleyebilirsiniz. Bir siparişiniz de en fazla 1 adet indirim kuponu kullanabilirsiniz. İndirim Kuponlu alışverişlerde alışveriş tutarınızın İndirim Kuponu tutarından yüksek olması gerekmektedir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi [email protected]

adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

Siparişleri birleştirebiliyor muyum?

Zincirmoda.com alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için (0212) 553 25 54 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da [email protected]

adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim?

Zincirmoda.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde değişiklik yapmak için, siparişiniz kargoya verilmeden önce (0212) 553 25 54 numaralı telefon dan yardım alabilirsiniz.

Image Title