Teslimat ve Kargo İşlemleri

Teslimat Anında Herhangi Bir Ücret Ödeyecek miyim?

Kargo ücretiniz toplam sipariş tutarına yansıtılacağı için siparişinizin teslimi sırasında ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.
Fakat  "Kapıda Ödeme" seçeneğini tercih eden müşterilerimiz, ürün bedeli, kargo ücreti ve 15TL tutarındaki kapıda ödeme teslim bedelini ödedikten sonra kargolarını teslim alabileceklerdir. Kapıda ödeme teslim bedeli zincirmoda.com ile ilgili olmayıp kargo hizmet prosedürleri gereği alınmaktadır.

 

Kargo Ücreti Ne Kadardır? Ücretsiz Kargo Seçeneğiniz Var mı?

Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak adına kargo ücretini sabit tutuyoruz. Satın aldığınız ürünün tutarı, boyutu ve mesafesi ne olursa olsun ödeyeceğiniz kargo ücreti  39,90 TL dir. 

 

Kapıda Ödeme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Kapıda ödeme sisteminden yararlanmak için "Ödeme Bilgileri" sayfasındaki Ödeme türlerinden Kapıda Ödeme Seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.
Ödemenizi yaparken, sipariş esnasında yapmış olduğunuz seçime göre faydalanabilirsiniz.
Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmanız karşılığında kargo şirketleri 15 TL hizmet bedeli tahsil etmektedir. Bu tutar, kargo şirketi hesabına geçecek olup iadesi mümkün olmayacaktır.

 

Teslimat Adresinde Ben Yoksam, Siparişim Kime Teslim Edilecek?

Siparişinizin teslim edileceği gün belirtilen adreste bulunmamanız durumunda teslimatınız adreste bulunan herhangi bir yakınınıza yapılacaktır.
Sizlere hiçbir şekilde ulaşılamadığı durumlarda ise kargo yetkilisi, adresinize bir haber kağıdı bırakacaktır. Siparişinizi bu haber kağıdı ile birlikte 3 gün içerisinde ilgili şubeden alabilirsiniz.
Aynı zamanda kargo şirketleri teslimat prosedürleri değişiklik gösterebileceği için kargonuzun bulunduğu şube ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Teslim süresini aşmanız durumunda ürününüz kargo şirketi tarafından depo adresimize geri gönderilecektir.

 

Siparişini Verdiğim Ürün Ne Zaman Kargoya Verilir, Ne Kadar Sürede Elime Geçer?

Zincir Moda olarak sizlere en iyi kargo hizmetini sunmak adına SÜRAT Kargo ve HEPSİJET Kargo firmaları ile çalışmaktayız. İnternet mağazamızdan vereceğiniz siparişler, SÜRAT ve HEPSİJET KARGO güvencesiyle en hızlı şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır.
Siparişini verdiğiniz ürünleri sizlere mümkün olan en kısa süre içinde ulaştırmak adına internet mağazamız üzerinden sattığımız ürünlerin tamamını Zincir Moda’ya ait depoda tutmaktayız. Böylece siparişlerinizin tedariği için ekstra zaman kaybı yaşanmayacak, siparişiniz aynı iş günü içirişinde hazırlanıp Kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo firmasına bağlı olarak en geç 2 ya da 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.

 

Siparişimdeki Ürün/Ürünler Yanlış Geldi, Ne Yapmalıyım?

Siparişini verdiğiniz ürün ile size gönderilen ürün birbiri ile aynı değilse öncelikle siparişiniz ile ilgili yaşadığınız bu sorundan ötürü üzgün olduğumuzu söyleyerek konu ile ilgili 0850 309 39 97 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı aramanızı rica ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz ile yapacağınız görüşmenin ardından size verilen kargo gönderi kodu ile ürününüzü hiçbir kargo ücreti ödemeden adresimize geri gönderebilirsiniz. Talebinizin işleme alınabilmesi için 14 günlük yasal iade sürenizi aşmamanızı rica edeceğiz.

 

Hasarlı Ve Şüpheli Görünen Paketleri Teslim Almalı mıyım?

Siparişiniz size ulaştığında, gönderi paketinde herhangi bir bozulma ya da şüpheli durum tespit ederseniz lütfen kargoyu teslim almayınız. Kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip en kısa sürede müşteri hizmetleri temsilcimizle iletişime geçiniz. Sorunlu olduğunu düşündüğünüz bir paketi, teslim fişini imzalayıp kabul ettiğiniz takdirde taşıma sırasında gerçekleşen hasar, kaybolma gibi durumların tespit edilme ihtimali ortadan kalkar. Bu durumda kargonuzun taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan dolayı kargo firması sorumlu tutulamaz. Kargo teslim fişi siparişinizin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde size ulaştığını, bunun da sizin tarafınızdan onaylandığını gösteren belgedir. Kargonuzla ilgili en ufak şüphe duymanız halinde lütfen görevliden tutanak tutmalarını isteyiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR