Biz Kimiz?                                

1999 yılında İstanbul’da kurulup moda sektöründe farklı tarzlarla adından söz ettiren Zincir Moda, tecrübesini işine ve kalitesine yansıtarak moda yolculuğuna devam etmektedir. Günümüzde 20 yılı aşkın deneyimi, profesyonel ekibi ve Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyet gösteren şubeleriyle her kesimden müşterilerine ulaşmaktadır.

İstanbul’dan Tüm Yurda Modayı ulaştırıyoruz

Genel merkezi İstanbul’da bulunan markamız, 1999 yılında faaliyetine başlamıştır. 1 genel merkezi ve 19 farklı şehirde bulunan 27 şubesiyle hizmet vermekte, toplamda 32 bin m2 çalışma alanıyla faaliyet kapasitesini genişletmektedir.

20 Yılı Aşkın Tecrübesi ile Modaya Yön Veren Kalite

Yıllardır moda sektöründe süregelen tecrübeleriyle birçok yeniliğe imza atıp, sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Zincir Moda; 400’e yakın çalışanıyla iş ilişkilerini sürdürmektedir.

Ekibindeki her bir çalışanının yetkinliğini ve uzmanlığını artırıcı çalışmalar yürüterek, AR-GE’den pazarlamaya, teslimattan satış sonrası desteğe birçok departmanın özverili çalışması sonucu güvenilirliğe ulaşmıştır. “Müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilir müşteri ilişkileri” ilkelerimize dayanarak yaptığımız her çalışma, kalite prensibimizden ödün vermeden devam etmektedir.

Mutlu Alışverişin Adresi

Müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir ve Zincir Moda markası olarak ürün gruplarımız her kesime, her yaşa ve cinsiyete uygun bir şekilde satışa sunulmaktadır. Satış öncesinde de titizlikle tamamlanan ürün çalışmalarımız, müşterilerimizin talep ve isteklerine göre şekillenmektedir. Böylelikle alınan geri bildirimlerle çok daha kaliteli iş süreci oluşturulmaktadır.

Kadın giyim başta olmak üzere; erkek, çocuk ve tesettür giyimin farklı tarzları Zincir Moda kataloğunda yer almaktadır. Aynı zamanda aksesuar, çanta gibi şıklığı tamamlayacak parçalar da ürün kategorilerimizde bulunmaktadır.

Trendi Yakalamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Zincir Moda markamız, hem web sitemiz www.zincirmoda.com üzerinden online satışına devam etmekte hem de giderek genişleyen dağıtım ağı ile yurtiçinde birçok şehirde bulunan şubeleriyle büyümektedir. Gelecek planlamaları arasında potansiyel müşterilerine kolayca ulaşabilmesi yer almaktadır.

Satış öncesi ve sonrası destek ekibiyle beraber müşteri isteklerine en yakın çözümler bulunup, geri bildirimler dikkate alınarak marka konumlandırma çalışmalarımız devam etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR